Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Protesti 2017.
PostPoslato: Četvrtak,13.4.2017. 16:50:50 
Skriboman
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Četvrtak,31.7.2014. 22:53:25
Moj fakultet: PF u Beogradu
ds je pusten niz vodu od strane EU,zato sto se nasao alek koji ce im napraviti ustupke koje ovi nisu (priznati kosovo,stvoriti jeftinu radnu snagu).Pa kad je Borko bio sef pregovarackog tima nasi nisu nista potpisivali.Nije ds potpisao briselski sporazum,vec naprednjaci,isti oni koji su pljuvali tadica zbog rukovanja sa tacijem.Licemerni vucic.Covek koji preko noci dijametralno promeni sve svoje stavove :D i sad ti glasaj za takvog.
I dosta za svoju nesposobnost krive ds.sns je vec 5(pet) godina na vlasti

Inace,ovaj komentar od Motorbreath-a treba svecano uramiti i poslati ovima iz Nemanjine 11.Ne postoje te mere stednje koje mogu da izvuku ekonomiju iz provalije ako nema proizvodnje.Naravno,one fore u vidu subvencionisanja od 20k evra po radnom mestu gledam kao sakacenje srpske ekonomije.Covek se hvali radnim mestima,a niko ne pominje u kojim uslovima ti radnici rade i za koje pare.

I ne niste vecina.Koaliciju sa sve sps-om je podrzalo 2 miliona glasaca sa sve ucenama,kupovinama glasova i medijskom pokrivenoscu od 95% :wink:

Poslednji put menjao MarkSandman dana Četvrtak,13.4.2017. 16:56:20, izmenjena samo jedanput

Vrh

PostPoslato: Četvrtak,13.4.2017. 16:54:47 
Skriboman
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Naravno da treba smanjiti poreze,ali kako onda nahraniti botine iz javnog sektora(ne mislim na zdravstvo,prosvetu).Oni donose vlast.

I da,ono sto je Motorbreath napisao o huliganima.Te iste navijače kontroliše SNS, a ta kontrola se najbolje vidi po tome što SNS uspeva ono što prethodnici nikad nisu uspeli a to je da organizuje parade ponosa bez da nastane haos. Jednostavno nalože vođama navijača da budu mirni a onda im se revanširaju tako što ima daju razne povlastice od kojih je jedna i pucnjava iz vojnog oružja.

Vrh

PostPoslato: Petak,27.10.2017. 17:46:01 
Skriboman
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

[/quote]
Hvala na konkretnim primerima.Mozda i jesu svi paraziti,ali se ovaj bori.Samo ne prosli.A za navedene primere naknadno cu pisati[/quote]

Ajde misima

Nestrpljivo ocekujemo odgovore

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]