Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Odnos profesor - student na pravnom fakultetu Union
PostPoslato: Sreda,14.9.2011. 01:10:40 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Subota,24.7.2010. 19:02:59
Moj fakultet: PF u Novom Sadu
mixus napisa:
skolarina od 500 e je za 6 meseci apsolventskog staza, a ne za celu godinu. Znam da na Unionu kada se prebacujes imas status kao na drzavnom, bez obzira na razliku u ispitima (ako si apsolvent na drzavnom bices i ovamo, ako je neko 2 god. drzavnog bice i na unionu isto)...medjutim razlika u ispitima za celi program mora da se polozi, a te razlike zavise od fakulteta do fakulteta, i moras oko toga da se raspitas u studentskoj sluzbi...
Mislim da samo jedan privatni faks u Ns-u ima program 3+2master, i ocigledno je da su ti na njemu trazili i master, ostali imaju "normalne" cetvorogodisnje studije, odnosno 4+1...raspitaj se...

Da, na Union polažem osnovne studije kao i na novosadskom, na ostalim privatnim f. moram valjda po bolonji.
Prvo da upišem bečler (platim školarinu), završim, pa upišem master (platim školarinu).... sve ispočetka.
raspitaću se detaljnije pa ću vas obavestiti...

Vrh

Tema posta: Re: Odnos profesor - student na pravnom fakultetu Union
PostPoslato: Utorak,29.5.2018. 16:59:06 
Pismeni član
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,25.6.2013. 09:19:14
Moj fakultet: PF u Beogradu
Kolege imam pitanje. Naime, apsolvent sam na beogradskom pravnom i ostalo mi je još 5 ispita do diplome. U ta pet ispita spadaju i obligacije koje mi već 3 pune godine stvaraju problem ne mogu da ih položim nikako. Zanima me procedura prebacivanja na Union kao i kriterijumi koji su na tom fakultetu. Ne uči mi se više i želim što pre da diplomiram jer želim da radim da se konačno osamostalim a imam 25 godina. Hvala unapred na odgovorima :D

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]