Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Pravila foruma

Jedna od osnovnih ideja ovoga porta je podizanje pravne kulture, a ona podrazumeva visoku svest građana da se za pravna pitanja angažuju profesionalci koji su za to i kvalifikovani i koji su odgovorni za svoj rad.

Stoga je i smisao ovog foruma da dobijete samo osnovne informacije o vašim pravnim problemima, a nikako da one zamene angažovanje stručnih lica u rešavanju tih problema.

Odgovori koji dobijate na ovom forumu ni u kom slučaju ne mogu nadomestiti angažovanje advokata, niti autori odgovora i urednik foruma snose odgovornost za posledice Vašeg rukovađenja ovde iznetim stavovima.

Pokušaćemo da Vam pomognemo našim viđenjima Vašeg problema, ali najdobronamerniji savet koji Vam možemo dati jeste da u daljim fazama obavezno angažujete advokata ili se obratite službi Pravne pomoći.

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Uskracivanje obligacionog prava
PostPoslato: Ponedeljak,21.8.2017. 17:04:45 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Ponedeljak,21.8.2017. 16:31:54
Ja stanujem u Subotici u jednom dvoristu gde sem mene ima jos sest stanara,ja sam sedmi.Gazdarica nekretnine kada smo se uselili trazila je jednu kiriju i dva meseca za depozit,koje smo platili.Medjutim doslo je do prepirke sa gazdaricom jer mi imamo malodobno dete od 3 godine,za koje je ona znala kada smo se uselili,da je dete preglasno,da se igra na dvoristu,a to sto oni imaju ogromnog psa koji celu noc laje to meni "nije smetalo".Nevezano za temu,ona je izmislila da mi u roku od 24 sata treba da napustimo stan,jer je to njeno i ona moze da radi sta hoce.Naravno mi smo to odbili.Ona je pozvala svog supruga koji je nasrunuo na nas i pretio da ce nas "pobiti"ako do sutra 22.08.2017 ne napustimo stan,i takodje je iscupao kljuceve iz brave i odbio da ih meni vrati.Ja sam u momentu pozvao policiju,koja je uredno izasla,ispricao sam sve ,ali on je i dalje drzao svoju pricu da ce nas naredni dan izbaciti na silu.Njihova cerka je advokat pa mi sa tim prete da ce me prijaviti socijalnom,da nemam stan,sa cu na ulicu i da ce mi oduzeti dete.Neznam sta da radim,zamolio bih osobe dobre volje i pravnog znanja da mi izadju u susret i pomognu jer se bojim za telesni integritet moje porodice ,jer je gazda stana jako agresivan covek.
Unapred vam zahvaljujem na pomoci u sto kracem roku.
Porodica Davidovic iz Subotice

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]