Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Pravila foruma

Jedna od osnovnih ideja ovoga porta je podizanje pravne kulture, a ona podrazumeva visoku svest građana da se za pravna pitanja angažuju profesionalci koji su za to i kvalifikovani i koji su odgovorni za svoj rad.

Stoga je i smisao ovog foruma da dobijete samo osnovne informacije o vašim pravnim problemima, a nikako da one zamene angažovanje stručnih lica u rešavanju tih problema.

Odgovori koji dobijate na ovom forumu ni u kom slučaju ne mogu nadomestiti angažovanje advokata, niti autori odgovora i urednik foruma snose odgovornost za posledice Vašeg rukovađenja ovde iznetim stavovima.

Pokušaćemo da Vam pomognemo našim viđenjima Vašeg problema, ali najdobronamerniji savet koji Vam možemo dati jeste da u daljim fazama obavezno angažujete advokata ili se obratite službi Pravne pomoći.

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Buka u naselju
PostPoslato: Sreda,11.7.2018. 19:37:00 
Pismeni član
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,08.6.2010. 18:30:37
Imam veliki problem. Zivim u naselju u Zemunu, u kome su nedavno izgradili parkic za decu. Iako je dvorisni deo ogroman, odlucili su da ga izgrade na 5m od zgrade. To igraliste je postalo steciste dece koja besomucno vriste. Vriska i cika traju po ceo dan. Prepodne su tu razna deca sa sve roditeljima i dok se igraju u parkicu iz nepoznatog razloga vriste kao u agoniji. To je valjda neki novi vid zabave. Roditelji sede na klupama i zabavno im je. U popodnevnim casovima tu dodju deca romske nacionalnosti, bez roditelja, i prave takodje ogromnu buku vristanjem i pustanjem (veoma glasno) muzike sa mobilnih telefona. Nocu dodju adolescenti, piju i urlaju. Redovno zovem policiju, oni ponekad dodju i oteraju ih, ali za sat-dva se skupi neka druga ekipa i buka se nastavlja.

Gradsko zelenilo (koje je pravilo parkic) sam zvao i oni su rekli da nisu nadlezni za buku i da ih apsolutno ne interesuje buka. Zena sa kojom sam razgovarao pitala me je "Dobro i sta sad? Sta hocete sad? Nismo nadlezni."

Sta da uradim i kome da se obratim da bih resio ovaj problem?

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]