Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Pravila foruma

Jedna od osnovnih ideja ovoga porta je podizanje pravne kulture, a ona podrazumeva visoku svest građana da se za pravna pitanja angažuju profesionalci koji su za to i kvalifikovani i koji su odgovorni za svoj rad.

Stoga je i smisao ovog foruma da dobijete samo osnovne informacije o vašim pravnim problemima, a nikako da one zamene angažovanje stručnih lica u rešavanju tih problema.

Odgovori koji dobijate na ovom forumu ni u kom slučaju ne mogu nadomestiti angažovanje advokata, niti autori odgovora i urednik foruma snose odgovornost za posledice Vašeg rukovađenja ovde iznetim stavovima.

Pokušaćemo da Vam pomognemo našim viđenjima Vašeg problema, ali najdobronamerniji savet koji Vam možemo dati jeste da u daljim fazama obavezno angažujete advokata ili se obratite službi Pravne pomoći.

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Jesam li ja kriv ovde ili ne?
PostPoslato: Nedelja,11.6.2017. 19:57:23 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Petak,09.6.2017. 04:14:11
Imao sam problem sa dvojicom momaka, a sada cu vam reci i kako i sta je bilo a vi mi pomozite da vidim jesam li ja kriv ili ne, otisao sam do prodavnice u mom rodnom mestu, i posto sam video coveka kod kojeg sam pre radio seo sam da popricam sa njim u vezi posla, preko puta mene i tog coveka za istim stolom su sedela ta dva momka koja su bila u alkoholisanom stanju, jedan mi je dobacio "sta ti imas da pises mojoj devojci" a pritom ja sam sa tom osobom za koju on kaze samo drug i ni toliko, ja sam ga ignorisao i nastavio da pricam sa covekom u vezi posla, on je nastavio sa vredjanjem ja sam cutao, u jednom trenutku sam ja upitao coveka koliko placa po danu, on mi je rekao 1200 dinara dan a ovaj je dobacio ako tvoja zena da onu stvar cena skace na 2000 dinara, ja sam i to iz ignorisao i onda je on ustao i kenuo da se unosi meni, ja sam i to ignorisao ali je onda on stavio svoju ruku na moju glavu i hteo da je okrene ka njemu, ja sam i to ignorsiao i rekao mu samo da me pusti jer pricam nesto vazno, onda je on opet ponovio isti postupak i nakon toga me osamario, ja sam ustao i uzvratio mu, onda smo se odaljili od stola i ovaj drugi je krenuo da me gura i par puta udara nogom u predelu polnog organa, ja sam se sklanjao uzvikivavsi ovom drugom skloni se ja i ti se znamo dugo ali ne on je isto nastavio, ja sam se nekako izvukao tad i otisao kuci, posle 20 minuta oni su dosli ispred moje kuce, ovaj je jedan usoa u dvoriste a ovaj drugi koji me je osamario je sedeo u kolima, ovaj je prisao i izvinio mi se za to sto me je on par puta iz nehata udario (takoreci iz nehata) ja sam to prihvatio i krenuo da ga ispratim do koli, u tom trenutku se pojavio moj brat od strica i sestra od strica dosli su kod mene na kafu, ja sam video da moj brat prica nesto sa tim sto me je udario prvi, ja sam prisao da se pozdravim sa njim a ovaj je iz auta dobacivao nesto mojoj trudnoj supruzi, ona je prisla kolima i krenula u verbalni kontakt sa njim, ja sam probao da je udaljim ali ona nije htela, onda je ovaj drugi sto mi se izvinjavao podigao moju zenu i hteo da je unese u dvoriste (pritom ona ima stomak i on je nju pretisnuo sada supruga ima bolove tu, bili smo kod lekara sve je u redu ali ipak ima bolove od stiska) a ovaj je iz koli dobacio uhvati je za P***u druze, ja sam mu rekao da je spusti sto je on i ucinio, onda je ona krenula ka dvoristu i ovom u kolima da izvinete pokazala srednji prst, a on je na to reko "JE**M TI MRTVO DETE" kada sam ja to cuo, ja sam upitao ovog drugog sta je ovaj rekao i on je potvrdio njegove reci, ja sam nakon toga u trenutku besa i ne mogucnosti samokontrolisanja krenuo ka autu i kroz prozor automobila (sa strane vozaca) krenuo da udaram tog decka u predelu lica zatvorenom sakom, brat je probao da me odvoji a ovaj drugi decko je krenuo da me udara u predelu ledja zatvorenom sakom, vise od 10 puta, ja sam nakon nekog vremena se sklonio gde je ovaj drugi skocio na mene rekavsi bezi u dvoriste da bi otisli, ja sam se sklonio i nakon 2 minuta izasao ispred da vidim jesu li otisli, kada sam izasao na malu kapiju ovaj drugi sto me je udario u ledja je istrcao iz koli i krenuo ka meni, moj brat je uspeo da ga nekako savlada ali je tada ovaj prvi izasao iz koli i krenuo isto ka meni, ja sam ne pomicno stajao na kapiji sve dok ovaj nije dosao na metar do mene gde sam video da se sprema da me udari, ja sam instiktivno se pomakao i uhvatio metlu koja se tu nalazila i udario ga njome u predelu glave gde sam ga raskrvario, moj brat je uzeo i njega da skloni ali kako je pustio ovog drugog on je krenuo ka meni silovito preskocivsi ogradu, ja sam mu rekao tebe znam dugo skloni se sa tobom necu frku, on je nastavio da ide ka meni u nameri da me tuce, ja sam se povlacio a moja zena i ta sestra od strica su probale da ga zadrze, on je ipak nastavio i uhvatio me s ledji, u tom trenutku je dosao moj brat i sprecio dalju tucu, ali smo u nekom trenutku pali na zemlju i ja sam mu pao preko noge i cuo sam pucanje kosti, onda je taj decko odustao od namere da me bije i sklonio se, ja ga nisam ni jednom dotakao da ga udarim, posle toga cim sam se podigao sa zemlje ja sam obavestio nadlezne organe za intervenciju, posle toga samo otisli svi u sup da damo izjave osim te dvojice koji su odmah otisli u urgentni. Da li sam ja na osnovu svega ovoga kriv ili ne, i koja je kazna za sve ovo molim vas pomozite mi. HVALA

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]