Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Pravila foruma

Jedna od osnovnih ideja ovoga porta je podizanje pravne kulture, a ona podrazumeva visoku svest građana da se za pravna pitanja angažuju profesionalci koji su za to i kvalifikovani i koji su odgovorni za svoj rad.

Stoga je i smisao ovog foruma da dobijete samo osnovne informacije o vašim pravnim problemima, a nikako da one zamene angažovanje stručnih lica u rešavanju tih problema.

Odgovori koji dobijate na ovom forumu ni u kom slučaju ne mogu nadomestiti angažovanje advokata, niti autori odgovora i urednik foruma snose odgovornost za posledice Vašeg rukovađenja ovde iznetim stavovima.

Pokušaćemo da Vam pomognemo našim viđenjima Vašeg problema, ali najdobronamerniji savet koji Vam možemo dati jeste da u daljim fazama obavezno angažujete advokata ili se obratite službi Pravne pomoći.

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: privatna tuzba zbog psovke
PostPoslato: Ponedeljak,28.8.2017. 21:15:35 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Ponedeljak,28.8.2017. 20:56:05
pre nekoliko dana su mi psi izasli iz dvorista, po prijavi policije krenuli smo u potragu, kako smo pse trazili supruga i ja bili smo na stalnoj telefonskoj vezi. U jednom trenutku preko telefona mi je supruga rekla da je mozda ona ostavila kapiju otvorenu na sta sam ja odreagovao psovkom. Ma nosi se u p**** materinu. Neposredno pre toga sam prolazio pored komsinice nekih 37m sam bio udaljen od nje i ona mi je rekla platices ti meni debelo misleci da sam njoj uputio psovku. Nakon toga dolazi patrola policije i kaze mi da me je komsinica prijavila zbog psovke. Sacinjena je sluzbena beleska sa izjavama svedokinje, mene i komsinice. Mene su oslobodili i nije podnosena prekrsajna prijava zato sto njen navedeni svedok je izjavio da nista nije cula niti mene videla . Danas mi stize poziv za sud na osnovu privatne tuzbe zbog psovke u kojoj je naveden isti svedok koji iskaz verovatno nece menjati. Navedena psovka je recena u 22:30 a ja sam izvadio listing poziva gde se vidi da sam u tom periodu razgovarao sa suprugom. interesuje me sta mi je ciniti povodom predstojace tuzbe, dali imam argumenata za odbranu, dali mogu da navedem suprugu za svedoka koja bi potvrdila nas razgovor.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]