Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Pravila foruma

Internet je prepun mesta na kojima, hrabro skriveni iza virtuelnog identiteta, možete konzumirati apsolutnu slobodu govora, iznositi uvrede, psovati, ponašati se bahato i primitivno, promicati mržnju i netolerantnost.

„Svi ti svetovi su Vaši. Osim ovog foruma. Ne pokušavajte njegovo kontaminiranje.“

Poštujete pravila foruma i instrukcije moderatora koji imaju obavezu da očuvaju ovaj forum kao mesto na kojem se sagovornici međusobno uvažavaju, na kojem se promoviše kultura govora, tolerancija i politička korektnost i koji zrači dobronamernošću, pozitivizmom i vedrinom.

Redakcija portala mojepravo.net

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 281 Posta ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Zlocin i kazna :)
PostPoslato: Nedelja,20.4.2008. 10:41:06 
Zaslužni građanin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,25.12.2007. 17:41:19
Poenta je jednostavna- svako napise neki svoj dnevni/ nedeljni "zlocin", nestasluk i sl, a pre toga smisli odgovarajucu- blagu- kaznu za osobu iznad...
:)
Moze da bude zanimljivo...
Pa da krenemo...

K: Nemam kome da prepishem...

Z: Umesto da ucim, majem se po netu pokusavajuci da izbegnem porodicu koja me juri po stanu u nameri da me ugoje raznim "specijalitetima"

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Nedelja,20.4.2008. 11:13:00 
Đavolak anđeoskog srca
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Četvrtak,13.3.2008. 11:49:25
Rod: Seka
Moj fakultet: PFu Nišu
Pravničko obrazovanje: Diplomirani pravnik
K; 4 meseca stanovanja privatno, daleko od kuce, i onda da svaki obrok spremas sama (i kad te mrzi jer nema ko) ili da ides do menze i jedes jelo koje ti se ne jede ni u snu.
Za izbegavanje ucenja te ne mogu kazniti :roll: to mi je nekako redovno desavanje kod studenata.

Z; Nisam ustala bakici u autobusu. Videla sam je kad je usla, ali toliko mi je bilo muka od raznih pomesanih parfema i prirodnih "mirisa" da kad bih ustala iz momenta bih se onestvestila, i pomislila sam "ko izmisli to glupo ne pisano pravilo". Lagano sam okrenula glavu i do moje stanice gledala kroz prozor 8)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Nedelja,20.4.2008. 12:55:20 
Zaslužni građanin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,25.12.2007. 17:41:19
Gde bash 4 meseca, mnooogo je... :)

K: Da se svaki sledeci put u busu folirash da si trudna i tako iznudjujesh ljudima mesto. Isto odgovori i narednim bakicama/dekicama...

Z: Palim od kuce za Uskrs da bih se isporovodila po Bgd-u... :oops:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Utorak,17.6.2008. 11:15:01 
Zaslužni građanin
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Četvrtak,10.1.2008. 06:56:42
Rod: Bata
Moj fakultet: PF u Novom Sadu
Pravničko obrazovanje: Student 4. godine
Cool tema...

K: Verovatno je malo kasno sada za kaznu... ali pravda je mozda spora ali dostizna. :twisted: :twisted:
Moraces da se oduzis svojoj porodici tako sto ces jesti svaki specijalitet koji od sad naprave (ma kolko on gojio) i pritom ces se smejati i govoriti: " mmmmm, jel mogu jos ". DO KRAJA GODINE!!

Z: Imali smo svadbu u kaficu gde radim i uzeo sam mladencima oko 6,7 litara viskija. Sakrio u sank. Mislim, bilo je toga dosta a i oni su puni ko brod pa kontam da im nece zafaliti. Posle svadbe su mi se zahvaljivali na dobrom radu i castili me sa 500 dinara... Malo mi je bilo krivo :oops: :oops:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Utorak,17.6.2008. 13:36:22 
Centrifuga
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Ponedeljak,21.4.2008. 14:44:52
K-nista...pokaj se :lol: idi sad u crkvu i odnesi litar rakije da ostavis tamo

Z-ukrala sam kumi jednog malog strumfa kad smo imale po 5 god...mozda je taj zlocin zastareoSlika

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Utorak,17.6.2008. 16:42:23 
Strani plačenik...
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,15.1.2008. 02:23:24
DannyD napisa:
Cool tema...

K: Verovatno je malo kasno sada za kaznu... ali pravda je mozda spora ali dostizna. :twisted: :twisted:
Moraces da se oduzis svojoj porodici tako sto ces jesti svaki specijalitet koji od sad naprave (ma kolko on gojio) i pritom ces se smejati i govoriti: " mmmmm, jel mogu jos ". DO KRAJA GODINE!!

Z: Imali smo svadbu u kaficu gde radim i uzeo sam mladencima oko 6,7 litara viskija. Sakrio u sank. Mislim, bilo je toga dosta a i oni su puni ko brod pa kontam da im nece zafaliti. Posle svadbe su mi se zahvaljivali na dobrom radu i castili me sa 500 dinara... Malo mi je bilo krivo :oops: :oops:

K: Moraćeš da odvojiš 50% tog viskija za članove foruma!!! :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Utorak,17.6.2008. 22:08:48 
Centrifuga
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Ponedeljak,21.4.2008. 14:44:52
begbie...trebao si da napises kaznu za mene i neki tvoj zlocin...znaci sad mene kaznjavajte :wink:

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Sreda,18.6.2008. 07:37:18 
Site Admin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,23.10.2007. 11:52:37
Moj fakultet: PF u Beogradu
Pravničko obrazovanje: Diplomirani pravnik
Kazni me, kazni me :D

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Sreda,09.7.2008. 12:31:21 
Extra, super najriba
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Četvrtak,21.2.2008. 18:22:31
bojana da odneses kumi istog tog strumfa,ako ga umas jos uvek..ili da joj kazes!!

z-ja sam gadjala jednu babu kamenom od stvrdutog peska,i pogodila je.ahahah.ali baba je prva pocela!nisam ja kriva.pisem ovo jer znam da je ruzno sto sam gadjala i to babu.ali zasluzila je!

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Sreda,09.7.2008. 16:09:16 
Zaslužni građanin
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Četvrtak,10.1.2008. 06:56:42
Moj fakultet: PF u Novom Sadu
Pravničko obrazovanje: Student 4. godine
Tebe ce Mina sud kazniti jer ce te baba tuziti za nanosenje lakih telesnih povreda. Al' ne brini povuci cu ja neke veze pa ce baba misteriozno nestati... Slika

K: Moras da mi napravis romanticnu veceru!!

Z: Rekao sam sefu da sam bolestan da bi mogao da idem na exit iako mu jako trebam na poslu.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 281 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]