Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Vozacka dozovla
PostPoslato: Četvrtak,22.3.2018. 20:03:29 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Četvrtak,22.3.2018. 19:37:24
Imam jedno pitanje. Polozio sam vozacki ispit pre par dana za B kategoriju.
Danas sam isao da povadim dozvolu i nisu mi dali jer sam pre 4,5 god imao psp dozvolu koja mi je oduzeta zato sto sam upravljao motor vece kubikaze nego sto moze sa psp. Ne vidim razlog zasto nisam dobio B vozacku ako sam je polozio i zasto je sad to u proveri. hvala unapred

Vrh

Tema posta: Re: Vozacka dozovla
PostPoslato: Utorak,27.3.2018. 15:21:06 
Pismeni član
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Subota,08.10.2011. 15:43:55
Rod: Bata
Pravničko obrazovanje: Student 4. godine
Bertold napisa:
Imam jedno pitanje. Polozio sam vozacki ispit pre par dana za B kategoriju.
Danas sam isao da povadim dozvolu i nisu mi dali jer sam pre 4,5 god imao psp dozvolu koja mi je oduzeta zato sto sam upravljao motor vece kubikaze nego sto moze sa psp. Ne vidim razlog zasto nisam dobio B vozacku ako sam je polozio i zasto je sad to u proveri. hvala unapred

Postovani,

Jeste li platili neku kaznu i/ili pretrpeli bilo kakvu sankciju, odnosno ogranicenje nakon sto Vam je PSP dozvola oduzeta? Sta se desilo sa njom, da li Vam je vracena?

Laicki cu pretpostaviti da ce Vam traziti da platite neki iznos :lol: , s tim da ako je u pitanju kazna za prekrsaj od pre 4-5 godina: znajte da je zastarelost nastupila godinu dana nakon prekrsaja, ako nije pokrenut postupak protiv Vas pre nastupanja zastarelosti, odnosno tih godinu dana. Ako je zastarelost nastupila, niste u obavezi da platite kaznu.
Moguce je i da je samo administrativni problem u pitanju, svakako se naoruzajte strpjenjem. :)

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]