Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Postani saradnik portala mojepravo
PostPoslato: Petak,21.12.2012. 02:57:56 
Site Admin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,23.10.2007. 11:52:37
Rod: Bata
Moj fakultet: PF u Beogradu
Pravničko obrazovanje: Diplomirani pravnik
UČINI SVOJE STUDIRANJE ZABAVNIJIM, A SVOJ CV BOGATIJIM

Postani saradnik portala mojepravo

Sticanje diplome za vreme studija je osnovna preokupacija studenata i logično je da budete fokusirani ka ostvarenju tog cilja.
Kada diplomirate i počnete da tražite posao shvatićete da sama diploma nije dovoljna. Na konkursima za pravničke poslove na koje se prijavljujete - svi kandidati imaju diplomu pravnog fakulteta. Ono što ih razlikuje i po čemu ih članovi komisije rangiraju su sadržaji njihovih CV-ijeva.
Stoga Vam predlažemo da o tome mislite od samog početka studiranja. Ma kako Vam se činilo da sada nemate dovoljno vremena za dodatne aktivnosti, verujte da ćete ga kasnije imati sve manje. Osim toga, mnoge od tih aktivnosti moguće je realizovati samo za vreme studiranja.
Ono što je bitno u ponudi portala mojepravo jeste da su sva saradnička zaduženja kompatibilna sa Vašim studiranjem i ne samo da ga neće omesti, već Vam mogu i pomoći da lakše završite fakultet.

Šta dobijam statusom saradnika?

• bogat CV
• obuku za saradničke poslove na portalu
• stičete praktična pravnička znanja
• unapređujete svoja IT znanja
• izgrađujete liderski karakter
• stvarate mrežu kontakata sa kolegama, advokatima, veštacima, tumačima...
• 50% popusta na obuke koje sprovodi agencija Moje pravo
• svoju Web stranicu saradnika na portalu mojepravo sa evidencijom svih vaših aktivnosti na portalu (web CV)
• postajete deo tima najposećenijeg pravnog sajta u Srbiji

Koji poslovi su u ponudi?

• saradnik u novinarskoj sekciji
• saradnik na pravnoj enciklopediji Pravopedia
• saradnik na on-line bazi propisa
• saradni na on-line bazi sudske prakse
• saradnik na pravnim savetima
• saradnik na pravničkom blogu
• saradnik na pravničkom forumu
• saradnik na on-line bazi pravničkih poslova
• ostali poslovi

Saradnici će proći obuku za rad na svakom od navedenih poslova, a biće angažovani na onim poslovima koji odgovaraju njihovim afinitetima i potrebama pravnog portala.

Koliko vremena zahtevaju ovi poslovi i gde se obavljaju?

Obim angažovanja određuje se u skladu sa mogućnostima svakog saradnika.
Sledeći savremene trendove u poslovanju, primenjujemo Outsourcing poslovni proces, što znači da svaki saradnik radi od kuće. Povremeno se organizuju zajednički sastanci radi koordinacije poslova. Ovakav koncept saradnicima omogućava potpunu fleksibilnost u organizaciji posla.

Da li se neki od poslova plaća?

Pored navedenih volonterskih poslova, zainteresovanim studentima nudimo i mogućnost rada na promociji pravnog adresara koji se sastoji od uspostavljanja kontakata sa advokatima, sudskim veštacima i sudskim tumačima, te prodaje web sajtova ili promotivnih stranica na adresaru.
Takođe, moguće je angažovanje i na prodaji reklamnog prostora na portalu, kao i prodaja web sajtova i onima čije poslovanje nije vezana za pravo.

Kako da se prijavim?

Pošalji mail na redakcija@mojepravo.net sa naslovom Saradnik portala sa kratkom biografijom i opisom saradničkih poslova koje smatraš prikladnim za sebe.

Vrh

Tema posta: Re: Postani saradnik portala mojepravo
PostPoslato: Utorak,16.2.2016. 12:05:16 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,16.2.2016. 11:53:35
Moj fakultet: PF u Kragujevcu
Rado bih sarađivala. Ono što sam za kratko vreme mogla da uočim, to je da ima postova koje su ljudi postavili, da su postavili pitanje, a da niko nije odgovorio.
Tek kad sam odgovorila uočila sam kad je post pisan.

Vrh

PostPoslato: Utorak,16.2.2016. 15:11:23 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,09.2.2016. 13:43:36
Moj fakultet: PF u Novom Sadu
Sutkinja napisa:
Rado bih sarađivala. Ono što sam za kratko vreme mogla da uočim, to je da ima postova koje su ljudi postavili, da su postavili pitanje, a da niko nije odgovorio.
Tek kad sam odgovorila uočila sam kad je post pisan.

Pridruzujem se. :) I ja sam to predlagao. Imam iskustva oko uredjivanja sajtova i mogao bi dosta da pomognem. Iskreno, zao mi je tih ljudi koji otvaraju dusu i traze od nas koji nesto znamo pomoc, a niko od nas im ne odgovara...Ja sam tu da pomognem koliko mogu sto se tice rubrike ''pravna'' pomoc, a mogao bi da uredjujem i sajt sa novim vestima i sl ako mi se javi neko od administratora.

Vrh

PostPoslato: Sreda,17.2.2016. 11:42:07 
Zaslužni građanin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,12.10.2010. 18:31:47
Rod: Seka
Moj fakultet: PF u Beogradu
Pravničko obrazovanje: Diplomirani pravnik
Pozdrav, ljudi, drago mi je što čujem da ste zainteresovani za mesta saradnika! :D :D
Dojaviće neko od nas moderatora adminu za to, koji zbog obaveza ne dolazi u poslednje vreme na forum često...

A dok ne dođe, možete malo osvežiti postojeće teme, naročito u Pravnim savetima, pošto nam je taj podforum jedan od najbitnijih, a trenutno je među najzapostavljenijima...
Nije strašno ni ako je starije pitanje, često se desi da neko dođe po savet, pa nađe odgovor među starim postovima, koje ne arhiviramo!

PRAVILA FORUMA

Vrh

PostPoslato: Četvrtak,18.2.2016. 20:14:41 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,16.2.2016. 11:53:35
Moj fakultet: PF u Kragujevcu
Mislim nešto, lepo je to, ali ako admin ne dolazi na forum, nije ni čudo da sam evo sada, kad je aktivnost na netu najveća, ja jedina online.
Rado bih da pomognem, naravnopodrazumeva se, pro bono, ali nemam ja toliko vremena da tražim stare postove, da odgovaram ako odgovor više nije aktuelan.
Idem da pogledam, ali vidim da u ovoj materiji koja mi je uska specijalnost nema novih postova od mog poslednjeg.

Vrh

PostPoslato: Sreda,08.2.2017. 14:27:02 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Utorak,09.2.2016. 13:43:36
Moj fakultet: PF u Novom Sadu
Ni posle godinu dana admini se ne javljaju. :D

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]