Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Lake telesne povrede bez uvidjaja
PostPoslato: Sreda,30.8.2017. 01:15:45 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Sreda,30.8.2017. 00:52:47
Da li mogu da naplatim lake telesene povrede(hematon na nozi, udarac kuka i ramena, ogrebotina lakta bez uvidjaja policije?
Kao ocevidci su prisustvovali komsika vozaca, ispred cije kapije se desio udes, sin vozaca(stariji covek(50-60 god.)).
Udario me je automobil dok je hteo da se preparkira sa jedne strane ulice u dvoriste na drugoj strani, kako je krenuo da prelazi preko ulice nije pogledao da li idem i nisam uspeo da ga izbegnem i ako sam se sa puta popeo na deo predvidjen za tortoar.
Posle pada se nisam osecao toliko lose i bolove koje sad osecam, verovatno zbog adrenalina.
Covek ciji je otac vozio automobil je pristojno ponudio da plati popravku bicikle. Ali sta je tu sa mojom licnom ostetom? Igram mali fudbal, pocinju pripreme, usred sam ispitnog roka, koji mi je jako bitan za "hvatanje" budzeta za sledecu godinu, imam ispit za 2 dana, ne mogu da spavam od bolova...

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]