Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 833 Posta ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Pravni fakultet u Beogradu - Master studije
PostPoslato: Ponedeljak,23.10.2017. 12:45:44 
Zaslužni građanin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Petak,22.5.2009. 08:48:35
Rod: Bata
Moj fakultet: PF u Beogradu
Flight Attendant napisa:

Nisam znala da izborni oslobadjaju te oblasti u medjunarodnog javnom prava Hvala za info. :D

Da li se obavezni polaze pre izbornih predmeta i kada se moze ocekivati da budu prvi rokovi?

Ako su oba izborna predmeta iz jesenjeg semestra, da li to znaci da se oni mogu polagati vec nakon jesenjeg semestra kad budu odslusani?

То ће вам већ рећи на предавањима.

Не мора. Први рок за јесењи семестар је јануар, а за летњи јун.

Наравно да могу. Ако ти је и обавезни у јесењем семестру, фактички слушаш само један семестар наставу, док други семестар пишеш рад.

Winston Churchill, British PM.

Vrh

PostPoslato: Sreda,25.10.2017. 09:21:22 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Petak,22.9.2017. 17:20:22
A koliko dana ranije moraju ispiti da se prijave pre samog datuma ispita?
Kako se prijavljuju, licno uz prijavu ili elektronski? Koliko se placa prijava/ izlazak na ispit?

Vrh

PostPoslato: Četvrtak,26.10.2017. 19:34:53 
Zaslužni građanin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Flight Attendant napisa:
A koliko dana ranije moraju ispiti da se prijave pre samog datuma ispita?
Kako se prijavljuju, licno uz prijavu ili elektronski? Koliko se placa prijava/ izlazak na ispit?

Биће обавештење за пријаву испита. Прва два пута се не плаћају, а пријављивали су се папирно кад сам ја био. Капирам да можеш и препорученом поштом. Скинеш са сајта пријаву и пошаљеш поштом.

Vrh

PostPoslato: Nedelja,05.11.2017. 17:05:41 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

pavlodonix napisa:

Биће обавештење за пријаву испита. Прва два пута се не плаћају, а пријављивали су се папирно кад сам ја био. Капирам да можеш и препорученом поштом. Скинеш са сајта пријаву и пошаљеш поштом.

Hvala. :D

Overa I i upis II semestra se vrsi u februaru, ali nisam nasla koliko se placa ovjera/upis semestra, osim da se placa preostali dio skolarine?

Kada se poloze ispiti nakon koliko vremena se bira tema za zavrsni rad, tj koliko vremena treba proci? Da li mozemo sami da biramo mentora i temu? Da li tema mora biti vezana za izborne predmete?

Vrh

PostPoslato: Utorak,07.11.2017. 19:45:46 
Zaslužni građanin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Flight Attendant napisa:

Hvala. :D

Overa I i upis II semestra se vrsi u februaru, ali nisam nasla koliko se placa ovjera/upis semestra, osim da se placa preostali dio skolarine?

Kada se poloze ispiti nakon koliko vremena se bira tema za zavrsni rad, tj koliko vremena treba proci? Da li mozemo sami da biramo mentora i temu? Da li tema mora biti vezana za izborne predmete?

Не плаћа се, осим преосталог дела школарине, наравно. Тему за рад можеш бирати након положена два билокоја испита. Сама бираш ментора, тему бираш у договору са њим. Може бити везана за било шта са твог модула, али води рачуна шта ти ментор предаје, па се по томе равнај.

Vrh

PostPoslato: Petak,10.11.2017. 18:17:36 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

pavlodonix napisa:

Не плаћа се, осим преосталог дела школарине, наравно. Тему за рад можеш бирати након положена два билокоја испита. Сама бираш ментора, тему бираш у договору са њим. Може бити везана за било шта са твог модула, али води рачуна шта ти ментор предаје, па се по томе равнај.

Ko je tebi bio mentor i iz koje oblasti si pisao rad? Koliko dugo si pisao rad i kako si se snalazio za literaturu?

Hvala na savetima. :D

Vrh

PostPoslato: Petak,10.11.2017. 19:46:23 
Zaslužni građanin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Flight Attendant napisa:
Ko je tebi bio mentor i iz koje oblasti si pisao rad? Koliko dugo si pisao rad i kako si se snalazio za literaturu?

Hvala na savetima. :D

Проф. др Владан Јончић из области међународног хуманитарног права. Писао сам га неких месец дана, а сигурно три пута толико ми је требало да прикупим литературу.

Vrh

PostPoslato: Utorak,21.11.2017. 19:45:38 
Skriboman
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Petak,21.10.2011. 14:44:41
Rod: Seka
Pravničko obrazovanje: Diplomirani pravnik
Pozdrav kolege. Bila bih vrlo zahvalna kada bi me javio neko ko je pisao ili je informisan o pisanju master rada kod Profesora Bojana Milisavljevica.

Znam da ga mnogi biraju tako da sigurno ima neko. Koliko je njemu potrebno da pregleda/ispravi master rad kad mu jednom bude poslat? Ili drugim recima koliko on to zapravo ispravlja i dopunjuje?

Druga stvar koja me zanima je kako izgleda odbrana master rada i koliko otprilike traje vremenski (koliko ja pricam sama, a koliko traju pitanja)?

Sve ovo bih pitala njega licno, ali ne mogu da dobijem konsultacije koje traju duze od 15 sekundi jer je on stalno zauzet.

Vrh

PostPoslato: Utorak,21.11.2017. 22:55:39 
Zaslužni građanin
Korisnikov avatar
Pošalji privatnu poruku

Dana007 napisa:
Pozdrav kolege. Bila bih vrlo zahvalna kada bi me javio neko ko je pisao ili je informisan o pisanju master rada kod Profesora Bojana Milisavljevica.

Znam da ga mnogi biraju tako da sigurno ima neko. Koliko je njemu potrebno da pregleda/ispravi master rad kad mu jednom bude poslat? Ili drugim recima koliko on to zapravo ispravlja i dopunjuje?

Druga stvar koja me zanima je kako izgleda odbrana master rada i koliko otprilike traje vremenski (koliko ja pricam sama, a koliko traju pitanja)?

Sve ovo bih pitala njega licno, ali ne mogu da dobijem konsultacije koje traju duze od 15 sekundi jer je on stalno zauzet.

За прво, не знам, нисам писао рад код њега, а с обзиром да знаш колико је заузет, одговор ти се начелно намеће.

Одбрана траје у зависности од теме и величине рада. Не знам никога ко је бранио дуже од сат, сат и по. Чланови комисије постављају по пар питања у вези рада, а претходно ти излажеш свој рад у кратким цртама, неких 10 минута. Након њихових питања, повлаче се на већање и саопштавају ти одлуку. Све у свему, без притиска, јер ако је рад одобрен, 99,99999999999% си га одбранила.

Vrh

PostPoslato: Sreda,22.11.2017. 21:33:05 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

pavlodonix napisa:
Не мора. Први рок за јесењи семестар је јануар, а за летњи јун.

A koji je prvi sledeci rok posle januarskog roka, ako su svi predmeti u zimskom semestru?
Nekako bas malo ili nimalo nema info vezanih za ispite na sajtu.

Koliko ranije mora da se prijavi ispit?

Kako cu znati kod kojeg sam profesora i koliko ranije cu biti obavjestena o tacnom datumu ispita?

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 833 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 80, 81, 82, 83, 84  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]