Mojepravo.net   Pravni adresar   Dešavanja   Pravna literatura   E-kolumne   Studentski blog   Moj fakultet ZABAVA|    * Humor   * Igrice   * Telo i um  

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Pravila foruma

Jedna od osnovnih ideja ovoga porta je podizanje pravne kulture, a ona podrazumeva visoku svest građana da se za pravna pitanja angažuju profesionalci koji su za to i kvalifikovani i koji su odgovorni za svoj rad.

Stoga je i smisao ovog foruma da dobijete samo osnovne informacije o vašim pravnim problemima, a nikako da one zamene angažovanje stručnih lica u rešavanju tih problema.

Odgovori koji dobijate na ovom forumu ni u kom slučaju ne mogu nadomestiti angažovanje advokata, niti autori odgovora i urednik foruma snose odgovornost za posledice Vašeg rukovađenja ovde iznetim stavovima.

Pokušaćemo da Vam pomognemo našim viđenjima Vašeg problema, ali najdobronamerniji savet koji Vam možemo dati jeste da u daljim fazama obavezno angažujete advokata ili se obratite službi Pravne pomoći.

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Pronađi:
Autoru Poruka
 Tema posta: invalidska penzija
PostPoslato: Subota,11.8.2012. 21:52:54 
Pismeni član
Pošalji privatnu poruku

Pridružio se: Petak,20.7.2012. 17:39:48
imam 57 godine i invalid sam trece kategorije od 95 godine,zbog obolelog srca!UKUPNO IMAM 33GOD RADNOG STAZA.do2003 sam radio u firmi na teskim poslovima nisam vise mogao da radim i dao sam otkaz.prijavio sam se na biro i otvorio svoju privatnu firmu,od 2005 do 2008 posao je iso jako lose ni porez nisam imao da platim zena mi je podigla kredit da bi izmirio dugove drzavi,pa sam je zatvorio kao neprofitabilnu i otiso na socijalu od 2008 do 2009 godinu dana.U januaru 2009 sam predao za pola invalidske penzije gde me je socijalno odbilo,ja sam se zalio cak sam ih i tuzio apelacionom sudu u beogradu.Sud je doneo presudu u moju koris posle godinu dana i predmet poslao ponovo za smederevo na ponovnu obradu,gde napominju da donesu pozitivno resenje,da bi me socijalni rad ponovo odbio.opet sam se zalio i sada cekam odgovor. Da li iko zna kome da se obratim,kojoj ustanovi da bi se to okoncalo jer ovo traje vac tri ipo godine.prosle godine su mi ugradili i vestacki kuk i sa mojim godinama vise niko nece da me zaposli a ja nemam nikakva primanja i sredstva za zivot,unapred vam hvala.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]